Akademia IT

Akademia IT to cykl bezpłatnych spotkań adresowanych do studentów i absolwentów informatyki, matematyki, fizyki oraz wszystkich osób zainteresowanych technologiami i branżą internetową.

Podczas spotkań, nasi specjaliści (absolwenci, doktoranci, doktorzy najlepszych w Polsce uczelni i wieloletni eksperci w swoich dziedzinach) przedstawią aktualnie najciekawsze tematy z zakresu branży internetowej. Opowiedzą również o wyzwaniach, przed jakimi stają każdego dnia oraz przybliżą specyfikę pracy w działach IT firmy o polskich korzeniach, której udało się z sukcesem zaistnieć na kilkudziesięciu rynkach zagranicznych konkurując z największymi na świecie firmami ze swojej branży.

Poprzez nasze spotkania pragniemy pokazać nie tylko szerokie perspektywy rozwoju studentów w tych dynamicznie rozwijających się dziedzinach ale również to jak wygląda w rzeczywistości praca w IT. Każde spotkanie dotyczyć będzie innego zagadnienia, będąc tym samym okazją do zadania pytania osobom specjalizującym się w danej dziedzinie.

Zajęcia prowadzone są na uczelniach wyższych, między innymi na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW, Politechnice Warszawskiej, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wojskowej Akademii Technicznej oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach w ramach V edycji Akademii IT Gemiusa.